Lubelska paleta smaków

Ostatnio na kartach naszego bloga dało się zauważyć przegląd najbardziej dziwacznych i niespotykanych smaków wódek. Mieliśmy do czynienia z wódką o smaku wędzonego łososia, espresso a nawet bekonu. Wszystko wskazuje na to że znaleźliśmy prawdopodobnie najbardziej energetyczny napój świata, a mianowicie wódkę o smaku elektryczności. Pora teraz na przegląd mniej ekstrawaganckich wynalazków za to bliższych naszej rzeczywistości. Zaczynamy od Lubelskich.

Wódki lubelskie spotkał z całą pewnością każdy z Was, czy to w barach, klubach restauracjach czy w sklepach. Z wielu badań i rankingów konsumenckich wynika, że jest to najbardziej popularny alkohol smakowy w naszym kraju. Cytrynówka, miętówka czy wiśniówka to jedynie kilka rodzajów tego trunku. Na rynku znajdziemy łącznie siedem różnych jej odmian w najbardziej orzeźwiających owocowych smakach. Warto dodać również, że Lubelska cieszy się sporym uznaniem również poza granicami Polski, świadczy o tym fakt że jej walory doceniono na najstarszym konkursie alkoholowym Europy – Monde Selection.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nr 1 Sake na Świecie
Polecamy
Portal Wina
May 2013
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031