Polska wódka pomoże rolnikom

Polska wódka może stać się wybawieniem dla naszych rolników, bowiem zgodnie z ustalonymi regulacjami prawnymi, produkty spod marki Polish Vodka mogą być wytwarzane jedynie ze ściśle ustalonych rodzajów płodów rolnych, pochodzących tylko i wyłącznie z terytorium Polski.

Przemysł spirytusowy, to zdecydowanie największa i najbardziej dochodowa część polskiego sektora żywnościowego. Wszystkich rolników z pewnością ucieszył fakt, iż zgodnie z prawem produkty spirytusowe będą musiały być wytwarzane jedynie z polskich składników, to daje rolnikom pewność zbytu ich owoców pracy.

Wódka, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich produktów na świecie, dlatego stowarzyszenie Polska Wódka opracowało program, który przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji tego towaru oraz z pewnością bardziej podniesie jego prestiż… i to wszystko zgodnie z nowymi przepisami prawa. Uczestnicy wspominanego programu, będą mieli możliwość zamieszczania na butelkach emblematu z certyfikatem geograficznym “Polska Wódka/Polish Vodka”, podobnie jak to robią producenci koniaków czy szampanów we Francji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nr 1 Sake na Świecie
Polecamy
Portal Wina
April 2013
M T W T F S S
« Mar   May »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930