Polska wódka w USA, sukcesy i zagrożenia

Polska wódka, od niedawna marka sama w sobie, skutecznie zdobywa serca a raczej gardła klientów, szczególnie tych z za oceanu pozostawiając  powoli za sobą odwiecznego konkurenta w tym fachu. Jednak czy należy spoczywać na laurach?

 

Polska wódka w Stanach Zjednoczonych, odnotowała w okresie ostatnich miesięcy dość wysoki wzrost sprzedaży, złożyło się to w czasie ze spadkiem popularności rosyjskiej wódki. Na to, czy jest to zbieg okoliczności czy może te fakty są jakoś wzajemnie powiązane, musimy odpowiedzieć sobie sami. Ważniejsze pytanie brzmi jednak, czy podobny zbieg okoliczności nie nastąpi niebawem na linii wódka polska – wódka łotewska, która rośnie w siłę w zaskakującym tempie. Oczywiście niekwestionowanym liderem na tamtejszym rynku wódek pozostaje cały czas Szwecja, która pomimo spadku popularności i tak prześciga nasz polski produkt w ilości sprzedaży. Jak potoczą a raczej popłyną koleje losu polskiego trunku? Odpowiedź da nam przyszłość, jedyne co możemy zrobić to cierpliwie czekać na dalsze informacje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nr 1 Sake na Świecie
Polecamy
Portal Wina
March 2013
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031